środa, 26 lutego 2014

Oszuści

- Opowiem jak zaczeła się moja praca z tą "zajebistą" firmą haah. 
Napisała do mnie pewna osoba , poszłam na rozmowę tam była Pewna Magdalena CZ . - przełożona 
również złodziejka - najlepsze jest to że wszystkie dziewczyny same sobie układały grafik , a ze mnie próbowała zrobić popychadło i sama ustalała mi grafik - musiałam chodzić kiedy się jej podobało (mając dziecko samotnie je wychowuje) , robiłam przez całe tygodnie po dwie zmiany (noc,dzień od 14-17 musiałam dojechać z poza miasta i od 24-4 rano) nie miałam wyjścia chciałam zarobić to chodziłam ale kurwa ile można znieść coś takiego . ?!
druga akcja . przez tydzień harówy zarobiłam "zajebiste 1200zł" o których pogłam pomażyć ,
dostałam na konto marne 200 zł ... zadzwoniłam do centrali i chciałam to wyjaśnić " ale oczywiście wszystko się zgadzało "
zostałam bez niczego na święta , tyle co kupiłam kilka rzeczy dla córy , o reszcie nie wspomne , Magda ogólnie miała zajebiste pomysły , autobus nie przyjechał , to wymyslała że mam w chuj kilometrów zapierdalać po ciemku przez las na przystanek . zajebista jest nie . ?
Przerwa w zime nalezała się nam co godzine a KOCHANA MAGDUSIA nie dawała nam ich dostałyśmy 10 minut nawet nie zdążyłam nic zjeść a co powiedzieć o ciepłej herbacie ,stałysmy po -20 stopni bez przerwy nogi miałysmy poodmrażane a ich to chuj obchodziło .
2. AKCJA . - OCHRONIARZE W COCOMO - zapisywali dla nas klijentów i żądali od nas kebabów , wyśmiewali się z nas , jedna z pracownic obecnie się sama zwolniła ponieważ ochrona jest tak uprzejma że potrafiła (grozić) dziewczynie że jej wpierdolą .
zajebista praca nie ma co super zarobki hahaha bajka nr 1 . 
AKCJA nr 3 . zwolnili mnie bo chciałam zaświadczenie o zarobkach do świadczeń rodzinnych , mieli wypłacić mi kaucje w styczniu prawie 400 zł , przekręcili że mam dostac tylko 200 z kawałkiem bo coś tam , czekam od stycznia , wydzwaniam nachodze i wiecznie coś ,tak skończyła się moja kariera w cocomo. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ TO OSZUŚCI !!!!

3 komentarze:

  1. Ktory klub jest otwart od 14 ? Zdecydowanie musisz byc byla pracownica..., skoro nawet znasz godzin otwarcia lokalu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Widocznie czytalysmy inny artykul, dziewczyna nie opisała otwarcia lokalu tylko godziny w których pracowala. Jako ulotkarka pracujesz w ciągu dnia. Wiec zamknij japę dziewczynko z centrali. Kogo tam przyjmują, skoro czytanie ze zrozumieniem macie na poziomie przedszkola?

      Usuń